Cześć wszystkim! Z tej strony Kamil Predecki z kanału na YouTube „Encyklopedia Kryptowalut”. Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ usłyszałeś gdzieś o książce dotyczącej kryptowalut, nad którą pracowałem przez prawie rok czasu.

Samymi kryptowalutami zainteresowałem się już w 2016 roku, jednak czynnie inwestować zacząłem dopiero w roku 2017, kiedy to nabyłem odpowiednią wiedzę do tego. Zebranie podstawowej wiedzy do inwestowania w kryptowaluty zabrało mi prawie rok czasu. Poświęciłem setki godzin na to, aby przygotować się do tego momentu.

Moją książką chcę pomóc Ci uniknąć tych setek, a teraz to już nawet tysięcy godzin spędzonych na edukacji na temat rynku kryptowalut. Chcę oszczędzić Ci wielu przykrych sytuacji, na które mógłbyś się natknąć stawiając swoje pierwsze kroki na tym rynku samemu.

Parę lat temu skończyłem studia inżynierskie na kierunku Informatyka Inżynierska. Poza rynkiem kryptowalutowym, jestem z zawodu testerem oprogramowania. Jest to pomocne podczas analizy wielu projektów kryptowalutowych. Przez swoją wrodzoną dociekliwość łatwo znajduje dziury w pięknie opisywanych projektach, które często okazują się przekrętami. Jeżeli chcesz usłyszeć o wielu moich analizach to zapraszam Cie na mój kanał, do którego masz tutaj link.