Cześć wszystkim! Z tej strony Kamil Predecki z kanału na YouTube „Encyklopedia Kryptowalut”. Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ usłyszałeś gdzieś o książce dotyczącej kryptowalut, nad którą pracowałem przez ostatnie 7 miesięcy.

O Bitcoinie pierwszy raz usłyszałem w 2012 roku, jednak wtedy uznałem go za kolejną walutę wykorzystywaną w grach komputerowych i na długi czas zostawiłem ten temat. Dopiero w 2016 roku mocniej zainteresowałem się kryptowalutami. Zebranie podstawowej wiedzy do inwestowania w kryptowaluty zabrało mi prawie rok czasu. Poświęciłem setki godzin na to, aby przygotować się do tego momentu, aż w końcu, w 2017 roku, zacząłem czynnie w nie inwestować. Od końca 2020 roku rynkiem kryptowalut zajmuje się zawodowo. Wspieram projekty w ich działaniach marketingowych, jak i operacyjnych. Jestem również doradcą w kilku projektach kryptowalutowych.

W mojej pierwszej książce o kryptowalutach “Encyklopedia Kryptowalut – Twój start w świat kryptowalut” zebrałem dużą ilość podstawowej wiedzy o tym rynku, która pomogła setkom (lub nawet tysiącom) początkujących inwestorów w zaoszczędzeniu wielu godzin spędzonych na samodzielnej edukacji.

“Encyklopedia Kryptowalut – Kryptospekulacje” to książka dla inwestorów, którzy już co nieco wiedzą o rynku kryptowalut. Stworzyłem ją, bazując na swoim ponadpięcioletnim doświadczeniu  i opisałem, jak praktycznie można zarabiać na tym rynku. 

Jestem również organizatorem kilku edycji wydarzenia stacjonarnego dla miłośników rynku kryptowalut o nazwie “Krypto Silesia”.

Zapraszam też mój kanał YouTube – Encyklopedia Kryptowalut, do którego masz tutaj link. Znajdziesz tam aktualne informacje w temacie rynku kryptowalut i nie tylko.

Kamil Predecki