Cześć wszystkim! Z tej strony Kamil Predecki z kanału na YouTube „Encyklopedia Kryptowalut”. Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ usłyszałeś gdzieś o książce dotyczącej kryptowalut, nad którą pracowałem przez prawie rok czasu.

O Bitcoin’ie pierwszy raz usłyszałem w 2012 roku. Wtedy uznałem jednak, że jest to kolejna waluta wykorzystywana w grach komputerowych i na długi czas zostawiłem ten temat – niestety :). Mocniej kryptowalutami zainteresowałem się w 2016 roku, jednak czynnie inwestować zacząłem w roku 2017, kiedy to nabyłem odpowiednią do tego wiedzę. Zebranie podstawowej wiedzy do inwestowania w kryptowaluty zabrało mi prawie rok czasu. Poświęciłem setki godzin na to, aby przygotować się do tego momentu.

Moją książką chcę pomóc Ci uniknąć tych setek, a teraz to już nawet tysięcy godzin spędzonych na edukacji na temat rynku kryptowalut. Chcę oszczędzić Ci wielu przykrych sytuacji, na które mógłbyś się natknąć stawiając swoje pierwsze kroki na tym rynku samemu.

Parę lat temu skończyłem studia inżynierskie na kierunku Informatyka Inżynierska. Poza rynkiem kryptowalutowym, jestem z zawodu testerem oprogramowania. Jest to pomocne podczas analizy wielu projektów kryptowalutowych. Przez swoją wrodzoną dociekliwość łatwo znajduje dziury w pięknie opisywanych projektach, które często okazują się przekrętami. 

Od końca 2020 roku, rynek kryptowalut o moje jedyne zajęcie na ten moment. Wspieram różne projekty w ich działaniach marketingowych, jak i operacyjnych. Jestem również advisorem w kilku projektach kryptowalutowych.

Jeżeli chcesz usłyszeć o wielu moich analizach to zapraszam Cię na mój kanał, do którego masz tutaj link.